Dźwigi fb
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładuje...

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zgadzam się

dźwigi wolsztyn - wynajem dźwigu i inne usługi

Firma Maciejewski zaprasza do kontaktu osoby indywidualne i firmy z Wolsztyna, które chcą wynająć pojazd transportowy lub zlecić prace z jego wykorzystaniem. Oferujemy nowoczesne dźwigi od światowej klasy producentów, które sprawdzą się w różnorodnych warunkach terenowych i podczas wielu odmiennych zadań.

Dźwigi Wolsztyn - maszyny odpowiednie do każdego zadania

Naszą główna siedziba znajduje się w Zielonej Górze, przez lata obecności na rynku zdążyliśmy już dotrzeć w wiele regionów naszego kraju i świadczymy usługi dźwigowe m.in. w Wolsztynie. Rozwijamy się dzięki zadowoleniu klientów i oferujemy wsparcie na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdują się wszelkie dane kontaktowe oraz formularz, który warto wypełnić, żeby usprawnić współpracę.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów bywają odmienne. Zajmujemy się zleceniami budowlanymi oraz sprzątaniem czy np. naprawą dachów, bierzemy udział w montażach oraz instalacjach i wspomagamy przedsiębiorstwa z branży reklamowej. Nieważne, o jakie usługi dźwigowe chodzi – zawsze zjawiamy się na czas i pomagamy w wielu różnych pracach.

Usługi dźwigowe Wolsztyn - wynajem na korzystnych warunkach

Niezależnie od tego czy chcesz skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników, czy interesują Cię dźwigi na wynajem w Wolsztynie, zawsze możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Gdy pojawi się taka potrzeba, podpowiemy Ci, jaki pojazd będzie dla Ciebie najlepszy. W skład naszego sprzętu wchodzą  m.in. platformy samochodowe o udźwigu od 20 do 250 ton oraz samojezdne, z których pomocą da się wykonać usługi dźwigowe i prace w niesprzyjających warunkach.

Nieistotne jest też to, na jak długo chcesz wynająć od nas sprzęt – uzgodnimy wszelkie warunki i zaproponujemy Ci korzystną cenę. Przewidujemy zarówno najem długoterminowy, jak i jednorazowe wypożyczenie. Wszystkie oferowane do wypożyczenia i wykorzystywane do pracy maszyny są sprawdzone i serwisowane w stałych odstępach czasu. Jeżeli zależy Ci, żeby firma, z której usług dźwigowych korzystasz, była profesjonalna i sprawdzona, serdecznie zapraszamy do współpracy. Docenili nas już mieszkańcy m.in. Nowej soli, Sulęcina, Kostrzyna czy Poznania – zapraszamy do kontaktu również Ciebie!