You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładuje...

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zgadzam się

uslugi dzwigowe

Oferowane usługi obejmujące również wynajem sprzętu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, zawsze zapewniając ich wysoką jakość.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży dźwigowej. Wykonujemy usługi dźwigowe w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Krośnie Odrzańskim i innych miejscowościach na terenie całego kraju. Posiadamy oddział w Zielonej Górze. Profesjonalną obsługę dźwigów zapewnia wykwalifikowana kadra naszych operatorów. Dysponujemy dźwigami samochodowymi od 25 do 250 ton i udostępniamy je również na wynajem. Korzystamy ze sprzętów światowej jakości, co gwarantuje niezawodność i wysoką wydajność maszyn.

Posiadamy dźwigi samojezdne, umożliwiające pracę w ciężkich warunkach. Każda usługa dźwigowa podlega indywidualnej kalkulacji cenowej, stosownie do zakresu prac i wykonanych zadań, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Kompleksowe usługi dźwigowe w województwie lubuskim

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy zapewnić sprawną obsługę wszelkiego rodzaju zleceń, których przedmiotem są usługi dźwigowe czy wynajem maszyn. Szeroki wybór pojazdów pozwala na precyzyjne dobranie modelu przeznaczonego do określonych wymagań, który spełnia wskazane kryteria i odpowiada założeniom konkretnego projektu. Współpracujemy zarówno z firmami oraz ekipami budowlanymi, jak i osobami indywidualnymi. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o realizację jednorazowego zlecenia, czy stałą współpracę. Zapraszamy do kontaktu i współpracy zawsze, gdy pojawia się potrzeba przetransportowania dużych i ciężkich obiektów przy pomocy dźwigu.

Świadczymy usługi dźwigowe przy użyciu konstrukcji samojezdnych o szerokim zastosowaniu i rozbudowanej funkcjonalności. Fakt, że przemieszczają się na platformie, której podstawą jest samochód, przekłada się na wysoką mobilność i pozwala na sprawne dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, o ile mają połączenie drogowe, nie tylko w Krośnie Odrzańskim, ale i mniejszych miejscowościach. Dźwigi samojezdne są ponadto praktyczne w obsłudze i umożliwiają szybkie wykonywanie prac.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Zielonej Góry, Świebodzina, Polkowic, Żar, Słubic, Nowej Soli, Nowego Tomyśla, Sulęcina i innych miejscowości województwa lubuskiego. Oferujemy usługi dźwigowe również w Głogowie, Krośnie Odrzańskim, Gubinie, Kostrzynie nad Odrą, Wolsztynie, czy Miedzyrzeczu i innych miastach na terenie całego kraju po ustaleniu indywidualnych warunków współpracy.

Wynajem dźwigów z operatorem lub bez

W zależności od specyfiki zlecenia możemy zaproponować wynajem dźwigów lub wykonanie wskazanych usług dźwigowych przez naszych specjalistów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców, którzy posiadają niezbędne uprawianie i legitymują się wysokimi kwalifikacjami. Jeśli chcesz zrealizować prace we własnym zakresie, oferujemy sprawdzone dźwigi na wynajem. Możesz mieć pewność, że każdy z nich został poddany precyzyjnemu serwisowi i jest w pełni sprawny pod względem technicznym. Dzięki temu bezpośrednio po wypożyczeniu możesz przejść do wykonania określonych czynności, zgodnie z harmonogramem projektu.

Nasze usługi dźwigowe są dobrym rozwiązaniem zawsze, gdy pojawia się konieczność jedno- lub kilkukrotnego skorzystania z pojazdu. Bez potrzeby wydawania tysięcy złotych na kupno własnego sprzętu znacznie niższym kosztem możesz wykonać niezbędne prace, a następnie zwrócić nam maszynę, która już więcej nie będzie Ci potrzebna. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, bo otrzymujesz od nas gotowy do użytku, odpowiednio wyposażony i dobrany stosownie do Twoich wymagań dźwig w Głogowie, czy innej miejscowości, w której go potrzebujesz. Po zakończeniu prac po prostu go zwracasz, nie martwiąc się o serwis czy wymianę materiałów eksploatacyjnych. Współpracujemy z klientami z różnych branż. Nasze pojazdy pomagają w realizacji zleceń m.in.:

 • budowlanych,
 • dekarskich,
 • infrastrukturalnych,
 • montażowo-instalacyjnych,
 • remontowych i naprawczych,
 • sprzątających.

Dźwigi są szeroko wykorzystywane również w branży marketingowej w celu zamocowania czy wymiany nośników reklamowych na wysokościach. To w pełni bezpieczny, skuteczny i szybko sposób na ich wykonanie, dlatego gdy pojawia się taka potrzeba, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług dźwigowych niezależnie od tego, czy chodzi o wynajem dźwigu, czy udostępnienie naszych maszyn wraz z operatorem w innym mieście. Zapraszamy do współpracy zainteresowanych usługami dźwigowymi klientów z Krosna Odrzańskiego, Gorzowa Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla, Żarów, Słubic, Polkowic, Nowej Soli, Świebodzina, Sulęcina i innych miejscowości województwa lubuskiego. Obsługujemy również Międzychód, Wolsztyn, Kostrzyn nad Odrą. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać optymalny sprzęt do potrzeb konkretnego projektu.

usługi dźwigowe

Usługi
Dźwigowe

Dysponujemy dźwigami samochodowymi
od 25 do 250 ton, światowej jakości.

transport niskopodwoziowy

Transport Niskopodwoziowy

Posiadamy uprawnienia na transport ponadgabarytowy. Świadczymy usługi na terenie kraju oraz UE.

podnośniki koszowe

Kosze Podnośnikowe

Dysponujemy mobilnymi podnośnikami koszowymi do wysokości 30 metrów.

chwytaki próżniowe

Chwytaki próżniowe

Posiadamy chwytaki próżniowe do instalacji płyt warstwowych dachowych i ściennych.

icon file

Szerokie Uprawnienia

Posiadający wszelkie certyfikaty oraz spełniający wymogi bezpieczeństwa na terenie kraju oraz Unii Europejskiej.

helmet

Wykwalifikowana Kadra

Charakteryzuje nas młody i dynamicznie rozwijający się personel, który łączy pracę z pasją i zamiłowaniem.

ikona kolko

Sprzęt Najwyższej Jakości

Korzystamy ze sprzętów światowej jakości. Posiadamy dźwigi samojezdne, umożliwiające pracę w ciężkich warunkach.

DŹWIGI - LUBUSKIE I OKOLICE

wynajem dźwigów lubuskie

Działamy głównie na terenie
województwa lubuskiego i okolic:


 • Krosno Odrzańskie
 • Gubin
 • Słubice
 • Nowy Tomyśl
 • Międzyrzecz
 • Sulęcin
 • Żary
 • Kostrzyn nad Odrą
 • Międzychód

formularz

Pobierz formularz zamówienia

Aby usprawnić proces zamówienia możesz w szybki sposób wypełnić formularz i określić jaki typ usługi i sprzętu potrzebujesz. Gotowy formularz należy przesyłać na adres: maciejewski2@op.pl